Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

AÖF İl Koordinatörlüğü

TIKLAYINIZ.

ÖNEMLİ NOT: Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Sayfasında “Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metni” ve “Sınav Görevlileri İçin Taahhütname” metni eklenmiştir. Kişilerin sınav görevi talebinde bulunabilmesi ve görev kartlarını alabilmesi için öncelikle her iki metni de onaylaması gerekmektedir.                                                                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                        KAHRAMANMARAŞ İL SINAV KOORDİNATÖRLĞÜ


ENGELLİ ÖĞRENCİLER İÇİN KULLANILAN SAĞLIK YÜKSEKOKULU VE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ DIŞINDAKİ BÜTÜN SINAV MERKEZLERİNDEKİ  SALON BAŞKANI, GÖZETMEN VE YEDEK GÖZETMEN ATAMASI ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF OTOMASYONU TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.25 - 26 Kasım 2017 tarihlerinde yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi Ara Sınavlarıyla ilgili görevlendirmeler yapılmıştır. 20 Kasım 2017 Pazartesi günü saat 08:00'a kadar görev(ler)inizi kabul veya iade etmelisiniz. Belirlenen süreler içinde kabul etmezseniz görev(ler)iniz otomatik olarak iptal edilecektir. İade edilen görevlere yapılan atamalarda, sınav koordinatörlüğünün belirlediği sürede onay vermediğiniz takdirde göreviniz iptal olabilir.

İade edilen görevlerden, görev almak isteyenlerin Koordinatörlük Web Sayfasındaki Belgeler bölümündeki "İadeden Görev Talep Formu"nu doldurarak 20 Kasım 2017 Pazartesi günü saat 23:59'a kadar göndermesi gerekmektedir.Formu doldurmak için Lütfen TIKLAYINIZ.

                                                   

                                                                                                                                                                       Yrd.Doç.Dr.Mehmet PAK

Anadolu Üniversitesi AÖF İl Sınav Koordinatörü


SALON BAŞKANI, GÖZETMEN VE YEDEK GÖZETMEN ATAMASI ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.

4 - 5 Haziran 2016 tarihlerinde yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavlarıyla ilgili görevlendirmeler yapılmıştır. 29/05/2016 günü saat 23:59 'a kadar görev(ler)inizi kabul veya iade etmelisiniz. Belirlenen süreler içinde kabul etmezseniz görev(ler)iniz otomatik olarak iptal edilecektir. İade edilen görevlere yapılan atamalarda, sınav koordinatörlüğünün belirlediği sürede onay vermediğiniz takdirde göreviniz iptal olabilir.

Atandığınız görevi onaylamak veya reddetmek için Lütfen TIKLAYINIZ

TIKLAYINIZ.

Kahramanmaraş AÖF İl Sınav KoordinatörlüğüLütfen Giriş Yapınız.


ANADOLU ÜNİVERSİTESİNİN BİLGİ NOTU
Salon Başkanı” ve “Gözetmen” türündeki görevliler, Anadolu Üniversitesi merkezi otomasyon sistemi tarafından çeşitli ölçütler (unvan, hizmet yılı, sınav tercihi, geçmiş sınav görevleri vb.) çerçevesinde otomatik olarak belirlenmekte; bu görevlerden iade edilenlerin yerine yeni görevlilerin belirlenmesi işlemi ise Sınav Koordinatörlüklerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bina Sınav Sorumlusu, Bina Sınav Sorumlusu Yardımcısı, Bina Yöneticisi, Şehir İçi Sınav Evrakı Nakil Görevlisi vb. görevliler ise belirli ölçütler doğrultusunda Sınav Koordinatörlüklerimiz tarafından belirlenmektedir.