Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

AÖF İl Koordinatörlüğü

KAHRAMANMARAŞ SAĞLIK YÜKSEKOKULU VE SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU DIŞINDAKİ BÜTÜN SINAV MERKEZLERİNDEKİ  SALON BAŞKANI, GÖZETMEN VE YEDEK GÖZETMEN ATAMASI ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.26 - 27 Kasım 2016 tarihlerinde yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi Ara Sınavlarıyla ilgili görevlendirmeler yapılmıştır. 20 Kasım 2016 günü saat 23:59'a kadar görev(ler)inizi kabul veya iade etmelisiniz. Belirlenen süreler içinde kabul etmezseniz görev(ler)iniz otomatik olarak iptal edilecektir. İade edilen görevlere yapılan atamalarda, sınav koordinatörlüğünün belirlediği sürede onay vermediğiniz takdirde göreviniz iptal olabilir.

İade edilen görevlerden, görev almak isteyenlerin Koordinatörlük Web Sayfasındaki "İadeden Görev Talep Formu"nu doldurarak 20 Kasım 2016 Pazar günü saat 23:59'a kadar göndermesi gerekmektedir.Formu doldurmak için Lütfen TIKLAYINIZ.

                                                   

                                                                                                                                                                       Yrd.Doç.Dr.Mehmet PAK

Anadolu Üniversitesi AÖF İl Sınav Koordinatörü


http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/ sayfasında açılmıştır. Sınavda görev almak isteyenler 03 Kasım 2016 Perşembe günü saat 23:30’a kadar sistemden görev talebinde bulunacaklardır.

                                                                                                                                                                                                                                                                               KAHRAMANMARAŞ İL SINAV KOORDİNATÖRLĞÜ


SALON BAŞKANI, GÖZETMEN VE YEDEK GÖZETMEN ATAMASI ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.

4 - 5 Haziran 2016 tarihlerinde yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavlarıyla ilgili görevlendirmeler yapılmıştır. 29/05/2016 günü saat 23:59 'a kadar görev(ler)inizi kabul veya iade etmelisiniz. Belirlenen süreler içinde kabul etmezseniz görev(ler)iniz otomatik olarak iptal edilecektir. İade edilen görevlere yapılan atamalarda, sınav koordinatörlüğünün belirlediği sürede onay vermediğiniz takdirde göreviniz iptal olabilir.

Atandığınız görevi onaylamak veya reddetmek için Lütfen TIKLAYINIZ

TIKLAYINIZ.

Kahramanmaraş AÖF İl Sınav KoordinatörlüğüLütfen Giriş Yapınız.


ANADOLU ÜNİVERSİTESİNİN BİLGİ NOTU
Salon Başkanı” ve “Gözetmen” türündeki görevliler, Anadolu Üniversitesi merkezi otomasyon sistemi tarafından çeşitli ölçütler (unvan, hizmet yılı, sınav tercihi, geçmiş sınav görevleri vb.) çerçevesinde otomatik olarak belirlenmekte; bu görevlerden iade edilenlerin yerine yeni görevlilerin belirlenmesi işlemi ise Sınav Koordinatörlüklerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bina Sınav Sorumlusu, Bina Sınav Sorumlusu Yardımcısı, Bina Yöneticisi, Şehir İçi Sınav Evrakı Nakil Görevlisi vb. görevliler ise belirli ölçütler doğrultusunda Sınav Koordinatörlüklerimiz tarafından belirlenmektedir.Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı